Inżynier procesu produkcyjnego

Data publikacji 2024-04-09 Wydział Dział Produkcji Numer ogłoszenia PCO0005 Lokalizacja Żarów, ul. Hutnicza 1 Udostępnij

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Skontaktuj się z opiekunem oferty: Natalia Oklei Specjalista ds. personalnych +48 74 85 62 609 rekrutacja@pco.pl

Szukasz wyzwania w dynamicznie rozwijającej się firmie?
Chcesz mieć realny wpływ na efektywność i innowacyjność?
Dołącz do naszego zespołu.

Główne zadania:

  • Nadzór nad stanem technicznym pieców i suszarni przemysłowych
  • Nadzór nad przebiegiem procesu wypału i suszenia produktów
  • Aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia i zwiększania efektywności procesów
  • Wsparcie i koordynacja nad przebiegiem prac projektowych, remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
  • Uczestnictwo w tworzeniu potrzeb i zakresu planowanych prac oraz przygotowanie założeń technicznych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, nad instrukcjami obsługi maszyn, urządzeń
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prac modernizacyjnych i inwestycyjnych instalacji technologicznych/produkcyjnych w szczególności dla branży mechanicznej
  • Określanie zakresu prac i wytycznych dla modernizacji/inwestycji, współpraca z Projektantami i Wykonawcami i opiniowanie dokumentacji technicznej (projektowej i powykonawczej),
  • Projektowanie prostych urządzeń i instalacji technologicznych
  • Współpraca w przygotowywaniu umów, kontraktów, porozumień związanych z działalnością inwestycyjną i remontową oraz kontrola ich realizacji

Kluczowe wskaźniki:

  • Wielkość produkcji
  • Zużycie energii elektrycznej i gazu na jednostkę produkcji
  • Optymalizacja i wzrost efektywności procesów produkcyjnych
  • Wskaźnik braków produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechanika, mechaniczno-energetyczne)
  • Doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych
  • Doświadczenie w obszarach utrzymania ruchu
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów CAD (mile widziana znajomość programów solid Edge, Inventor)
  • Znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • Pracę w partnerskiej atmosferze- nie jesteśmy korporacją
  • Wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe plus premia
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Opieka medyczna
  • Program sportowy Multisport
  • Szkolenia i kursy na koszt pracodawcy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefity pozapłacowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i sprawdzenia aktualnych ofert pracy.

Daj się poznać i rozpocznij z nami nowy rozdział w swojej karierze zawodowej.

Gotowy by do nas dołączyć?