Product Manager

Data publikacji 2024-04-09 Wydział Dział R&D Numer ogłoszenia PCO0006 Lokalizacja Żarów, ul. Hutnicza 1 Udostępnij

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Skontaktuj się z opiekunem oferty: Natalia Oklei Specjalista ds. personalnych +48 74 85 62 609 rekrutacja@pco.pl

Do naszego zespołu poszukujemy pasjonatów nowych technologii, którzy mą talent do tworzenia innowacyjnych produktów. Jako Product Manager będziesz odpowiedzialny za zarządzanie cyklem życia produktu, od koncepcji i planowania po wdrożenie i monitorowanie wyników. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną rozwijaniem nowych produktów, śledzeniem trendów rynkowych i zapewnianiem doskonałej jakości, dołącz do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie i nadzorowanie strategii rozwoju produktu z uwzględnieniem potrzeb klientów
  • Aktywne zdobywanie wiedzy na temat potrzeb, preferencji użytkowników oraz dostosowywanie produktów do tych wymagań
  • Monitorowanie rynku, identyfikowanie trendów i analizowanie konkurencji
  • Przygotowywanie planów rozwoju produktów, wprowadzaniem produktu na rynek, śledzenie wyników sprzedażowych nowych produktów, analiza wskaźników kluczowych, zarządzeniem cyklem życia produktu
  • Uczestniczenie w konferencjach oraz śledzenie nowych trendów na rynku, wprowadzenie nowych rozwiązań w obszarze procesu oraz innowacyjnych produktów
  • Wsparcie techniczne dla działów sprzedaży w dedykowanych segmentach rynku
  • Rozwiązywanie problemów technicznych przy pomocy metodologii 8D oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów i zespołu sprzedaży, marketingu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki związane z inżynieria materiałową, chemiczną, procesową lub technologiczne
  • 3-5 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży, produkcyjnym, R&D lub zarządzania produktem
  • Wiedza w zakresie zarządzania projektami oraz umiejętnością analitycznego i strategicznego myślenia
  • Rozumienie technologii produkcji/produktów oraz znajomości szczegółów i możliwości technicznych produktu
  • Umiejętność myślenia kreatywnego i znajdowania innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań
  • Dbałość o szczegóły i orientacja na klienta, elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego pozwalająca na płynną profesjonalną komunikację

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę zapewniającą wyzwania i samorealizację
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i podejmowania inicjatyw
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Integracyjne wyjazdy i spotkania firmowe, możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i sprawdzenia aktualnych ofert pracy.

Daj się poznać i rozpocznij z nami nowy rozdział w swojej karierze zawodowej.

Gotowy by do nas dołączyć?