Ślusarz

Data publikacji 2024-04-09 Wydział Dział Produkcji Numer ogłoszenia PCO0003 Lokalizacja Żarów, ul. Hutnicza 1 Udostępnij

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Skontaktuj się z opiekunem oferty: Natalia Oklei Specjalista ds. personalnych +48 74 85 62 609 rekrutacja@pco.pl

Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe przeznaczone głównie dla hutnictwa stali i metali kolorowych (w tym aluminium), odlewni, koksowni, cementowni, energetyki oraz hut szkła.

Główne zadania:

  • Wykonywanie prac ślusarskich.
  • Obsługa elektronarzędzi.
  • Narzędzi pneumatycznych oraz ręcznych.
  • Przygotowywanie oprzyrządowania.
  • Kompletowanie, oraz skręcanie form zgodnie dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe (preferowane) – możliwość przyuczenia.
  • Zaangażowanie, chęć i umiejętność uczenia się.
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi (preferowane) – możliwość szkolenia.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego (preferowane).
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnicy, spawalnicze.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia.
  • Dofinansowanie posiłków.
  • Opieka medyczna.
  • Program sportowy Multisport.
  • Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne.
  • Bony świąteczne 2x w roku.
  • Wycieczki krajowe i zagraniczne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i sprawdzenia aktualnych ofert pracy.

Daj się poznać i rozpocznij z nami nowy rozdział w swojej karierze zawodowej.

Gotowy by do nas dołączyć?