Kierownik Zespołu projektowania obmurzy ogniotrwałych

Data publikacji 2024-10-08 Wydział Dział Inżynieringu Numer ogłoszenia PCO0007 Lokalizacja Żarów / praca hybrydowa Udostępnij

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Skontaktuj się z opiekunem oferty: Natalia Oklei Specjalista ds. personalnych +48 74 85 62 609 rekrutacja@pco.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika/Kierowniczki Zespołu Inżynieringu, która poprowadzi zespół konstruktorów i będzie aktywnie uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu.

Twoje zadania:

  • Nadzór merytoryczny nad projektami realizowanymi przez zespół konstruktorów.
  • Aktywny udział w kreowaniu rozwiązań konstrukcyjnych ceramicznych wyłożeń ogniotrwałych dla różnego rodzaju pieców przemysłowych.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i dbanie o jej zgodność ze standardami.
  • Projektowanie, wdrażanie, nadzorowanie i ulepszanie procesów w Zespole.
  • Zapewnianie wsparcia dla pozostałych zespołów Działu Sprzedaży PCO: Zespołu sprzedaży, rozwoju produktu i marketingu.
  • Wspieranie Klientów PCO w zakresie doradztwa technicznego, wizji lokalnych, przygotowywanie ekspertyz i opinii.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z inżynierią materiałową, mechaniczną lub pokrewnymi).
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w zespołach projektowych oraz min. 2 lata w zarządzaniu zespołem.
  • Doświadczenie w projektowaniu, najlepiej w obszarze obmurzy ogniotrwałych.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – współpracujemy z klientami z całego świata!
  • Znajomość środowiska Autodesk Inventor; mile widziana znajomość AutoCAD i Creo.
  • Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii materiałowej, szczególnie ceramiki ogniotrwałej.
  • Umiejętność zarządzania projektami oraz zdolności w zakresie zarządzania i rozwoju zespołu.
  • Proaktywne podejście, kreatywność i chęć ciągłego doskonalenia.

Co oferujemy:

  • Dużą swobodę działania i decyzyjność, dzięki płaskiej strukturze organizacyjnej i otwartości na zmiany.
  • Pracę w dynamicznym, otwartym i pozytywnie nastawionym zespole, gdzie Twoje pomysły są mile widziane.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w innowacyjnych projektach, szkoleniach i konferencjach.
  • Szanse dalszego rozwoju w innych obszarach Grupy PCO, w tym w naszej specjalistycznej spółce serwisowej PCO Serwis oraz w pozostałych zespołach inżynieringowych pracujących dla wewnętrznych klientów.
  • Hybrydowy model pracy – łączymy pracę zdalną z obecnością w naszym biurze w Żarowie.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, MultiSport).
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której cenimy współpracę i wzajemne wsparcie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i sprawdzenia aktualnych ofert pracy.

Daj się poznać i rozpocznij z nami nowy rozdział w swojej karierze zawodowej.

Gotowy by do nas dołączyć?