Elektryk

Data publikacji 2024-04-09 Wydział Dział Produkcji Numer ogłoszenia PCO0001 Lokalizacja Żarów, ul. Hutnicza 1 Udostępnij

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Skontaktuj się z opiekunem oferty: Natalia Oklei Specjalista ds. personalnych +48 74 85 62 609 rekrutacja@pco.pl

Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe przeznaczone głównie dla hutnictwa stali i metali kolorowych (w tym aluminium), odlewni, koksowni, cementowni, energetyki oraz hut szkła.

Główne zadania:

  • Usuwanie awarii występujących podczas pracy urządzeń
  • Serwisowanie i konserwacja instalacji elektrycznych
  • Raportowanie potrzeb w zakresie zakupu materiałów instalacyjnych i części zamiennych
  • Udział w modernizacji istniejących układów automatyki
  • Wykonywanie przeglądów, remontów parku maszynowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość instalacji elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunków elektrycznych, schematów zasilania i sterowania
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do pracy
  • punktualność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia.
  • Dofinansowanie posiłków.
  • Opieka medyczna.
  • Program sportowy Multisport.
  • Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne.
  • Bony świąteczne 2x w roku.
  • Wycieczki krajowe i zagraniczne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i sprawdzenia aktualnych ofert pracy.

Daj się poznać i rozpocznij z nami nowy rozdział w swojej karierze zawodowej.

Gotowy by do nas dołączyć?