ALPLAST, ALKOPLAST

Opis

Wilgotne masy naprawcze wysokoglinowe

Masy wilgotne ogniotrwałe na bazie surowców wysokoglinowych przeznaczone są do wykonywania drobnych napraw bieżących wymurówki wysokoglinowej. Dostarczane są w stanie luźnym w workach lub jako bryły do ubicia za pomocą młotka.

Kategoria Betony, masy i zaprawy ogniotrwałe / Masa ogniotrwała do ubijania
Specyfikacja techniczna
Wartość: AL2O3 (%) SiO2 (%) Inne wybrane składniki (%) Gęstość pozorna (g/cm3) Wytrzymałość 
na ściskanie
(N/mm2)
Maksymalna temperatura aplikacji (°C)
Norma: ISO 1927-3 ISO 1927-3 ISO 1927-3 ISO 1927-6 ISO 1927-6 ISO 1927-6
ALPLAST 62 62,00 36,00
ALKOPLAST 85c 88,00 6,00 P2O5 – 3,5
ALKOPLAST 90 86,00 10,00

 

Prezentowane wartości mają charakter jedynie informacyjny i są typowe dla wskazanych gatunków wyrobów ogniotrwałych. Wartości odpowiadają wynikom średnim, uzyskiwanym w produkcji bieżącej i mogą podlegać wahaniom typowym dla procesu produkcyjnego. PCO „Żarów” zastrzega sobie prawo do modyfikowania własności wyrobów w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadomienia.

Skontaktuj się

Wybierz pozycję która najlepiej opisuje temat, na który chcesz z nami porozmawiać. To pozwoli nam skierować Twoje zapytanie do odpowiedniej osoby w PCO.

Konsultacja techniczna
Jeżeli chcesz porozmawiać na temat problemu z pracą obmurza, albo dowiedzieć się, czy dany produkt będzie dobrym rozwiązaniem – wyślij wiadomość do naszych ekspertów, a oni bezpłatnie udzielą Ci porady.

  Zapytanie ofertowe
  Wiesz jakich produktów potrzebujesz? Wyślij nam zapytanie ofertowe a my szybko je wycenimy i złożymy Ci ofertę handlową.

   Stany magazynowe
   Jeżeli chcesz po prostu dowiedzieć się, czy mamy potrzebne Ci produkty dostępne od ręki – zapytaj poprzez ten formularz.

    Zostań dostawcą
    Jeżeli współpracujesz z firmami produkcyjnymi o podobnym profilu i chcesz porozmawiać z nami o swoich produktach lub usługach, skorzystaj z tego formularza.

     Ogólny kontakt
     Jeżeli masz pytania o naszej firmie lub inne, nie związane jeszcze z zakupem produktów – napisz do nas!