Tutaj jesteś: strona główna » kontakt » dane teleadresowe

Dane teleadresowe

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Spółka Akcyjna
ul. Hutnicza 1
58-130 Żarów

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy
KRS NR 99276
NIP: 884-000-78-30
Kapitał akcyjny: 5 848 000,00 PLN


 

Centrala

T: +48 74 856 26 00
E: pco@pco.pl

 

 

Biuro Zarządu

Barbara Tarka

Barbara Tarka

Asystentka Zarządu
E: barbara.tarka@pco.pl  
T: +48 74 856 26 01
F: +48 74 858 04 65
M: +48 667 674 023

 

 

Prezes Zarządu - Katarzyna Klimowicz

Wiceprezes Zarządu - Sławomir Kłósek

 

 

 

Dział Sprzedaży

Adam Aksamit

Adam Aksamit

Dyrektor Sprzedaży
E: adam.aksamit@pco.pl
T: +48 74 856 27 13
F: +48 74 856 27 07
M: +48 530 427 208

Krzysztof_Cesarz

Krzysztof Cesarz

Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży
Rynek Krajowy

E: krzysztof.cesarz@pco.pl
T: +48 74 856 26 51
F: +48 74 858 04 65
M: +48 667 674 017

Arkadiusz Litwin

Arkadiusz Litwin

Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży
Rynek Eksportowy

E: arkadiusz.litwin@pco.pl
T: +48 74 856 27 47
F: +48 74 858 04 65
M: +48 667 674 022

Zespół Sprzedaży

 

Robert Kostrzewski

Robert Kostrzewski

Kierownik Zespołu Sprzedaży
E: robert.kostrzewski@pco.plexport@pco.pl
T: +48 74 856 27 48
F: +48 74 858 04 65
M: +48 667 674 021

Waldemar Tokarski

Waldemar Tokarski

Manager Rynku
E: waldemar.tokarski@pco.plmarketing@pco.pl
T: +48 74 856 27 45
F: +48 74 856 27 07
M: +48 667 674 016

Leszek Biedrzycki

Leszek Biedrzycki

Manager Rynku
E: leszek.biedrzycki@pco.plmarketing@pco.pl 
T: +48 74 856 27 46
F: +48 74 856 27 07
M: +48 667 674 015

Grzegorz Chłopek

Grzegorz Chłopek

Specjalista ds. Sprzedaży
E: grzegorz.chlopek@pco.pl
T: +48 74 856 27 44
F: +48 74 856 27 07
M: +48 667 674 078

Andrzej Pytko

Andrzej Pytko

Manager Rynku
E: andrzej.pytko@pco.pl
T: +48 74 856 26 01
F: +48 74 858 04 65
M: +48 667 674 049

Piotr Kościółko

Piotr Kościołko

Inżynier Sprzedaży
E: piotr.kosciolko@pco.pl
T: +48 74 856 27 43
F: +48 74 856 27 07
M: +48 530 430 256

Wojciech Sambor

Wojciech Sambor

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
E: wojciech.sambor@pco.pl
T: +48 74 856 27 33
F: +48 74 856 27 07
M: +48 530 432 051


 

Zespół Logistyki

Paulina Broszczak

Paulina Broszczak

Kierownik Zespołu Logistyki
E: paulina.broszczak@pco.pl
T: +48 74 856 27 28
F: +48 74 856 27 07
M: +48 667 674 041

Irena Wysocka

Irena Wysocka

Specjalista ds. Logistyki
E: irena.wysocka@pco.pl
T: +48 74 856 27 32
F: +48 74 856 27 07
M: +48 667 674 106

Anna Bukowska

Anna Bukowska

Specjalista ds. Logistyki
E: anna.bukowska@pco.pl
T: +48 74 856 27 32
F: +48 74 856 27 07
M: +48 667 674 073

Bernadeta Rapior

Bernadeta Rapior

Referent ds. Logistyki
E: berandeta.rapior@pco.pl
T: +48 74 856 27 27
F: +48 74 856 27 07

 

Beata Litwin

Beata Litwin

Referent ds. Logistyki
E: beata.litwin@pco.pl
T: +48 74 856 26 48
F: +48 74 858 04 65

 

Aneta Bobrowska

Aneta Bobrowska

Specjalista ds. Logistyki
E: aneta.bobrowska@pco.pl
T: +48 74 856 27 49
F: +48 74 856 27 07

 

Zespół Inżynieringu

Andrzej Harłukowicz

Andrzej Harłukowicz

Kierownik Zespołu Inżynieringu
E: andrzej.harlukowicz@pco.pl
T: +48 74 856 27 36
F: +48 74 858 04 65
M: +48 667 674 091

 

Dział R&D

Lesław Jedynak

Lesław Jedynak

Szef Działu Technologii i Rozwoju
E: leslaw.jedynak@pco.pl
T: +48 74 856 26 45
F: +48 74 858 04 65
M: +48 667 674 082

 

 

Zarządzanie Jakością, ISO

Tomasz Niewiara

Tomasz Niewiara

Szef Działu Kontroli Jakości
E: tomasz.niewiara@pco.pl
T: +48 74 856 26 57
F: +48 74 858 04 65
M: +48 667 674 057

 

 


 

Polska Ceramika Ogniotrwała SERWIS S.A.

Polska Ceramika Ogniotrwała SERWIS Spółka Akcyjna
ul. Hutnicza 1
58-130 Żarów

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy
KRS NR 431201
NIP: 884-274-56-38
Kapitał zakładowy: 100 000,00 PLN

 

Klinij na logo, aby uzyskać kontakt do naszej spółki córki PCO Serwis S.A.

kontakt
pcoserwis.pl/

 

 

 

 

 

© Copyrights 2010-2017. Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.